Kategoriler

Giyotin Otomatik Cam

Kullanımı: Özellikle yerden tasarruf gerektiğinde bina açıklığının kapsamı için uygundur.

Çalışma: Motorlu (kablolu veya kablosuz). İki hareketli bölme - yukarı veya aşağı doğru - kaydırılır ve sabit bir çerçevenin arkasına park edilir.

Özellikler: 10 mm kalınlığında temperli cam, gizli alüminyum profiller, elektrik motorları.

Temel boyutlar: 40mm genişliğinde ve 80mm derinliğinde alüminyum kolonlar. Motor kutusu 100mm yüksekliğinde ve 160mm derinliğinde.

Giyotin otomatik cam sistemleri, mükemmel tasarımı sayesinde alt panelin sabit kaldığı düşünülürse, bel ile baş üstü bölgesine denk gelen orta cam kısmında alüminyum profil gözükmemesi tam bir açık panaromik görüş hissi sağlar.

Giyotin otomatik cam sistemi tamamen açıldığında alt kısımda kalan sabit cam küpeşte görevi görebilmektedir.

Giyotin cam sistemleri birden fazla modül kullanıldığında tek bir uzaktan kumanda ile tek tek veya tüm modüller tek seferde açılabilecek şekilde montaj edilir.

Otomatik Cam Sistemleri geniş aralıklı motorlu, dikey katlanır kapı ve pencere sistemleridir. Elektrostatik olarak boyanmış alüminyum profillerden üretilen yapısal sistem ve cam çerçeveler mükemmel yalıtım sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu güvenlik ve bakım gerektirmeyen çalışmayı sağlamak için, dahili arıza güvenliği ile çalışan özel bir vida sürücü sistemi mevcuttur.

Bize ulaşın ve geniş açıklıklı cam kapı ve pencerelere yeni bir yaklaşımla nasıl yardımcı olabileceğimizi görün.
Otomatik Cam Sistemi, estetik, işlev ve sadelik, “iç mekan konforu, dış mekan özgürlüğü” alanları sağlamak için bir araya getirilmiştir.

Resim
Resim
alt
alt
X